KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046141
nr 1404 6141
Oidentifierad konstnär. Religiös, ej signerad. Olja på pannå, Motivet: 37x29, yttermått inklusive ram: 54x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:44:49
150 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)